Wracamy we wrześniu! 1
Wracamy we wrześniu!

Wracamy we wrześniu!

Tak! już we wrześniu będzie można dokonać zakupu na naszej stronie, nareszcie! Ale... Na początek należą mi się wyjaśnienia dotyczące sytuacji, dlaczego tak nagle bez zapowiedzi wyłączyłem możliwość dokonania zakupów w sklepie na ponad rok czasu. W drugim kwartale 2016 roku wiele spraw potoczyło się szybko i spontanicznie, część z nich była planowana, część z nich wynikła z przebiegu innych i tak o to czytacie ten artykuł, w którym próbuję jakoś się wykaraskać. Powodem nieczynnego sklepu www.mistickers.pl był roczny wyjazd wraz z moją żoną, która dostała się na staż w Uczelni mieszczącej się w RPA. Przed wylotem naczytaliśmy się różnych informacji, opinii, historii dotyczących życia i sytuacji w tym pięknym kraju i zdecydowaliśmy się wspólnie wyruszyć w naszą wspaniałą podróż aby każda ze stron była odpowiednio wspierana. Każda wyprawa się kiedyś kończy, rok minął migiem i tak jesteśmy już w Polsce.

Sklep zostanie otwarty, tylko kiedy?

Spragnieni nowych wrażeń zamierzamy naszą przygodę kontynuować w naszej Ojczyźnie. Ja jako właściciel sklepu zdecydowałem o ponownym jego otwarciu. Oficjalną datę włączenia możliwości dokonania zakupu podam już niebawem. Na pewno będzie to po wakacjach. A już teraz możecie zobaczyć nowy wygląd serwisu, ograniczyłem liczbę kolorów na stronie do minimum trzymając się w miarę minimalistycznego charakteru. Mam nadzieję, że przypadł wam do gustu.

Usprawniłem również wygląd kart produktów, zostały dodane nowe zdjęcia poglądowe, została dodana możliwość dodawania opinii po otrzymaniu przesyłek, dodałem też kolejny kanał  na Youtube, na którym pojawią się różne reklamy, instrukcje czy też ciekawostki związane z prowadzeniem pracy w Mistickers.pl. Zwiększyła się liczba produktów, na ten moment do wyboru jest ponad 2100 produktów w różnych wariantach! A to tylko kilka z wielu dodatków, modyfikacji, które zostały wprowadzone do naszego serwisu.

Czas na mistickers.pl

Czas na zakupy, czas dla ciebie. Tworzę ten sklep z myślą o Tobie, abyś mógł skorzystać w możliwości sprawienia sobie, komuś bliskiemu prezent na różne okazje. Dzień Ojca, Dzień Matki Dzień Babci i Dziadka - to jedne z wielu możliwości jakie można obdarować upominkiem.

To wszystko z mojej strony, mam nadzieję, że zrozumiałeś moją sytuację. Bądźmy w kontakcie - sklep już niedługo zostanie uruchomiony!

 

 

Komentarze do wpisu (1)

9 września 2017

TO SUPER GDYZ CHCE ZAKUPIC NAKLEJKE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl