BLOG

Wracamy we wrześniu! 1
Wracamy we wrześniu!

Wracamy we wrześniu!

Tak! już we wrześniu będzie można dokonać zakupu na naszej stronie, nareszcie! Ale... Na początek należą mi się wyjaśnienia dotyczące sytuacji, dlaczego tak nagle bez zapowiedzi wyłączyłem możliwość dokonania zakupów w sklepie na ponad rok czasu...

czytaj więcej »
Kubki z własnym zdjęciem oraz tekstem 0
Kubki z własnym zdjęciem oraz tekstem

Kubki personalizowane ze zdjęciem oraz tekstem

Polujesz na kubki z własnym nadrukiem, gdzie umieścisz wybrane przez Ciebie zdjęcia oraz tekst? Dobrze trafiłeś :) Dodaliśmy niedawno kilkadziesiąt nowych kubków z nadrukiem, które są bardzo dobrym pomysłem jako prezent na przeróżne okazje. Kubki zakupisz na Dzień Matki, Dzień Ojca, dla babci, dziadka, brata. Nawet dla siebie!

czytaj więcej »
Hej! 1
Hej!

Cześć!

Cieszę się, że tu jesteś. Naprawdę! Trafiłeś do sklepu gdzie sprzedajemy koszulki, kubki z nadrukiem z przeróżnymi motywami, do miejsca gdzie produkty w pewnym stopniu utożsamiają się z jego przyszłym właścicielem. Do miejsca, gdzie produkty pozwalają na wyrażenie siebie. Produkty są na tyle praktyczne, że są świetnym sposobem na sprawienie miłego prezentu bliskiej ci osobie. To nie są rzeczy, które pójdą do kąta - kubki i koszulki używamy na co dzień, a tym bardziej będą użytkowane, jeśli wybierzemy wzory, które nas wyrażają. Oprócz kubków i koszulek z nadrukami znajdziesz tutaj również naklejki na ścianę. Przeróżne kategorie, nadające się do odpowiednich pokojów dla odpowiednich osób.

czytaj więcej »
Projekt blog - START! 1
Projekt blog - START!

Wystartowaliśmy z blogiem!

W końcu musiało to do tego dojść. Po namowach części klientów rozpoczęliśmy pracę nad artykułami z przeróżnymi tematami. Będzie o tym co się dzieję w naszym zapleczu, to czego nie widać a co daje końcowy efekt w postaci produktów, które wędrują w wasze ręce. Nie martwcie się. W żaden sposób nie wpłynie to na proces realizacji zamówień. Dalej stawiamy tę część jako priorytet. W końcu klient jest dla nas najważniejszy :)

czytaj więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl