Black Friday 2017 w mistickers 0
Black Friday 2017 w mistickers

BLACK FRIDAY 2017 W MISTICKERS.PL

Czego się dla was nie robi, aby przez połowę dnia przygotować wszystkie produkty, grafiki na ten specjalny DZISIEJSZY dzień, czekać do północy i napisać wpis o BLACK FRIDAY. Na szczęście wytrwałem i tak po północy wstawiamy informację o zniżce, która dotyczy wszystkich produktów w naszym sklepie. A jest to....

czytaj całość »
Wracamy we wrześniu! 1

Tak! już we wrześniu będzie można dokonać zakupu na naszej stronie, nareszcie! Ale... Na początek należą mi się wyjaśnienia dotyczące sytuacji, dlaczego tak nagle bez zapowiedzi wyłączyłem możliwość dokonania zakupów w sklepie na ponad rok czasu...

czytaj całość »
Kubki z własnym zdjęciem oraz tekstem 0
Kubki z własnym zdjęciem oraz tekstem

Polujesz na kubki z własnym nadrukiem, gdzie umieścisz wybrane przez Ciebie zdjęcia oraz tekst? Dobrze trafiłeś :) Dodaliśmy niedawno kilkadziesiąt nowych kubków z nadrukiem, które są bardzo dobrym pomysłem jako prezent na przeróżne okazje. Kubki zakupisz na Dzień Matki, Dzień Ojca, dla babci, dziadka, brata. Nawet dla siebie!

czytaj całość »
Hej! 1

Cześć!

Cieszę się, że tu jesteś. Naprawdę! Trafiłeś do sklepu gdzie sprzedajemy koszulki, kubki z nadrukiem z przeróżnymi motywami, do miejsca gdzie produkty w pewnym stopniu utożsamiają się z jego przyszłym właścicielem. Do miejsca, gdzie produkty pozwalają na wyrażenie siebie. Produkty są na tyle praktyczne, że są świetnym sposobem na sprawienie miłego prezentu bliskiej ci osobie. To nie są rzeczy, które pójdą do kąta - kubki i koszulki używamy na co dzień, a tym bardziej będą użytkowane, jeśli wybierzemy wzory, które nas wyrażają. Oprócz kubków i koszulek z nadrukami znajdziesz tutaj również naklejki na ścianę. Przeróżne kategorie, nadające się do odpowiednich pokojów dla odpowiednich osób.

czytaj całość »
Przerwa świąteczna! 0

PRZERWA ŚWIĄTECZNA będzie w dniach 24 - 27 grudnia, oraz 30 grudnia tego roku do 03 stycznia następnego roku :)
Wesołych Świąt w rodzinnym gronie, odpoczynku od tego rozpędzonego świata, aby akumulatory były naładowane i gotowe do działania! 

czytaj całość »
Projekt blog - START! 0
Projekt blog - START!

Wystartowaliśmy z blogiem!

W końcu musiało to do tego dojść. Po namowach części klientów rozpoczęliśmy pracę nad artykułami z przeróżnymi tematami. Będzie o tym co się dzieję w naszym zapleczu, to czego nie widać a co daje końcowy efekt w postaci produktów, które wędrują w wasze ręce. Nie martwcie się. W żaden sposób nie wpłynie to na proces realizacji zamówień. Dalej stawiamy tę część jako priorytet. W końcu klient jest dla nas najważniejszy :)

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl