Magnesy na samochód

Magnesy na samochód to świetny sposób na upiększenie swojego samochodu. Łatwa instalacja magnesu sprawia, że możesz zmienić wygląd Twojego pojazdu w zaledwie kilka sekund! W przeciwieństwie do naklejek samoprzylepnych, magnesy można przykładać do karoserii samochodu i w dowolnym czasie je ściągać. Działa na takiej samej zasadzie co magnes na lodówkę z tą różnicą, że są grubsze przez co nie odpadną podczas dużej prędkości naszego pojazdu. Magnesy bardzo dobrze się sprawdzają w przypadku, gdy mamy służbowe auto a nie chcemy go oklejać folią samoprzylepną, która jest trwałym, jednorazowym nośnikiem reklamy. Możemy wtedy magnesy zakładać podczas godzin naszej pracy a po godzinach je ściągać. Co prawda tutaj nie ma magnesów reklamowych tylko z zabawnymi tekstami oraz śmiesznymi wzorami, które sprawią, że kierowca jadący za nami może się uśmiechnąć. Znajdziesz tu magnes dla świeżo upieczonego kierowcy, dla kobiety, mężczyzny, szefa itd. itp. Zjedź w dół strony i zobacz co mamy do zaoferowania!

Magnesy na samochód

Czym jest magnes na auto?

Magnes na samochód składa się z maty magnetycznej oraz naklejki samoprzylepnej przedstawiającej napis lub grafikę. W zależności od projektu wykonujemy naklejkę jednokolorową, wycinaną za pomocą plotera tnącego lub drukowaną z plotera używając tuszy solwentowych. Taka baza (projekt) jest naklejana na folię magnetyczną o grubości 0,7 mm. Grubość sprawia, że magnes trzyma się solidnie karoserii samochodu nawet przy dużych prędkościach samochodu, gdy jesteś w trasie. W tej kategorii znajdziesz produkty dostępne w dwóch formatach. Rozmiar M ma wymiar 20 cm x 5 cm, natomiast rozmiar L ma wymiar 30 cm x 7,5 cm.

Magnesy na auto

Zobacz nasze magnesy na samochód!

Magnes natychmiast zmieni charakter twojego auta - wyróżnij się! Mamy wiele unikalnych wzorów, jeżeli masz pomysł na własną naklejkę lub chcesz ją w innym rozmiarze daj nam znać! Skorzystaj z formularza kontaktowego Wykonamy ją specjalnie dla ciebie. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany magnesami na samochód to masz inną opcję. Wystarczy, że wejdziesz na link naklejki na samochód aby zobaczyć jakie mamy dostępne naklejki samoprzylepne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl